Klasyczna forma reklamy świetlnej, dająca nam wiele możliwości. Do najpopularniejszych kasetonów należą:

– kaseton z dibondu frezowanego, którego atutem jest wykonanie na wysoki połysk, szyk i elegancja w każdym calu. Dibond nadaje ekskluzywny wygląd reklamie. Połączenie lica z dibondu, który nie przepuszcza światła i plexi, która je doskonale rozprasza pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów zarówno w dzień jak i w nocy. Reklama jest bardzo trwała podświetlenie wykonujemy na ledach.

– kaseton z plexi giętej – doskonała bryła rozświetlona z każdej strony. Połączenie plexi i folii translucentrnych ploterowych, solwentowych oraz możliwość bezpośredniego nadruku na plexi daje nam bardzo duże możliwości kolorystyczne. Na kasetonie możemy wykonać nadruk pełnokolorowy, na którym będą widoczne nawet bardzo małe detale.

– kaseton w systemie napiętego lica – możliwość budowy elementów wielkogabarytowych przy zachowaniu pełnokolorowej grafiki.

– kasetony tłoczone, plexi to doskonały materiał to termoformowania

– kasetony w ramie aluminiowej – ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie kasetonów jedno i dwustronnych, różnorodność kształtu koło, elipsa kształty nieregularne.

– kasetony z blachy aluminiowej ciętej laserowo i giętej na numerycznej giętarce CNC

Jako producent możemy dopasować indywidualnie formę, rozmiar, kształt do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam zewnętrznych pozwoli nam sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

OTRZYMAJ PORTFOLIO

Podaj swojego emaila, a my wyślemy Ci nasze portfolio

    X
    Nasze portfolio