Kariera w IMART

__________________________________________________________________

Firmę tworzą jej pracownicy. To właśnie dzięki nim IMART jest liderem na rynku, a w fabryce panuje przyjazna atmosfera.
Widzisz siebie w naszych szeregach? Aplikuj teraz!

Szukamy:

Monter reklam

Stanowisko polega na składaniu oraz montowaniu przygotowanych wcześniej elementów. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, realizacje projektów dla znanych i prestiżowych firm, prywatne ubezpiecznie zdrowotne, atraktycjne wynagrodzenie, swobodną i przyjazną atmosferę. Wymagamy umiejętności posługiwania się elektronarzędziami, zdolności manualnych, poczucia estetyki, odpowiedzialności, sumienności oraz zaangażowania. Prawo jazdy KAT. B mile widziane. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Monter reklam

Stanowisko polega na składaniu oraz montowaniu przygotowanych wcześniej elementów. W zakres pracy wchodzą również wyjazdy na montaże na terenie polski.

Grafik komputerowy

Stanowisko polega na przygotowywaniu plików do druku i produkcji oraz tworzeniu wizualizacji i zestawień dla klientów.

Pracownik produkcji

Choose your training and register for free. If you are a freelancer, the courses are entirely taken care of, you have nothing to pay and no money to advance.

Sprzedawca

Choose your training and register for free. If you are a freelancer, the courses are entirely taken care of, you have nothing to pay and no money to advance.

© IMART Fabryka Reklamy

OTRZYMAJ PORTFOLIO

Podaj swojego emaila, a my wyślemy Ci nasze portfolio

    X
    Nasze portfolio