Edit

TECHNOLOGIA PRACY

____________________________________________________________

Nowoczesne maszyny, dobry zespół oraz sprawna organizacja to fundamenty każdego naszego projektu.

Grafika

___________________

Pierwszy etap produkcji, to design zamówienia. Precyzyjny projekt graficzny jest podstawą każdego zlecenia. właśnie od niego zależy co znajdzie się na Twojej reklamie. Wizualizacje które tworzymy dla każdego zamówienia są nieodłącznym elementem naszej pracy, pozwalającym na weryfikacje wyglądu reklamy.

Produkcja

___________________

Następny krok to przejęcie designu przez naszych specjalistów którzy nadadzą mu fizycznej formy. To właśnie oni tworzoną  reklamy produkowane w naszej fabryce przy pomocy zaawansowanych maszyn. Druk, cięcie, klejenie, składanie i laminowanie to jedynie kilka z wielu kroków które trzeba przejść aby stworzyć produkt, niewątpliwie najlepszej jakości.

Montaż

Montaż

___________________

Ostatnią częścią procesu jest montaż reklamy. Zależy od niego jak długo, i jak dobrze reklama będzie działać i wyglądać. Wiedzą o tym również nasi montażyści, którzy dokładają wszelkich starań aby mieć pewność że reklama jest zamontowana raz a dobrze.

Obsługa

___________________

Z dobrym produktem, zawsze powinna iść w parze szybka oraz personalna obsługa klienta. Twoje zamówienia będą przemyślane oraz skonfrontowane ze wszystkimi za i przeciw. Dzięki temu będziemy mogli się upewnić, że:
– projekt graficzny będzie wyglądał tak jak Twoja wizja,
– produkcja Twojego zamówienia będzie dopasowana do Twoich wymagań,
– montaż odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie.

© IMART Fabryka Reklamy

OTRZYMAJ PORTFOLIO

Podaj swojego emaila, a my wyślemy Ci nasze portfolio

    X
    Nasze portfolio